Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Yazar: Merve Yalçın - 07-25-2018, 04:29 PM - Forum: Eğitimle İlgili Güncel Konular - Yorum Yok

Lise hayatım boyunca hep sayısal bölümde okudum. Ailem tarafından mühendis olmam beklenirken üniversite tercihleri başlamak üzereyken ‘’ Ben mühendis olmak istemiyorum’’ demeye başladım. Bu fikir benim kafamda dolanıp dolaşırken bir yandan da hayatım boyunca sayısal bölümü okudum nasıl olacak diye düşündüm. Medya ve iletişim bölümü atölyesine katılmaya karar verdim fakat atölyeler yaz ayı dolayısıyla çok fazla bulunmuyor bulunsa da oldukça pahalı. Araştırmalarıma devam ederken Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi diye bir zirve olduğunu fark ettim. Uygulama atölyeleri ve akademisyenlerle tanışma, etkinlikler gibi birçok avantajı varmış daha önce katılan var mı ?


Yazar: watcherss - 07-24-2018, 04:22 PM - Forum: Eğitimle İlgili Güncel Konular - Yorumlar (1)

Üniversite tercihi dönemi herkesin bence en çok zorlandığı dönem oluyor. Bu dönem başlamadan bile uykularım kaçmaya başladı. Sürekli olarak düşünüyorum. Napacağım üniversite mi bölüm mü üniversite mi bölüm mü diye düşünüyorum. Aklımda geçen sene kapatma haberleri çıkmasına rağmen sürekli olarak Felsefe var.. Bir yandan da çok korkuyorum felsefe okumak o kadar kolay değil. Felsefe hakkında bir atölyeye karar vermiştim. İnternetten felsefe atölyelerini arattırırken Geleceğim Sosyal Bilimler  Zirvesi diye bir zirveye rastladım.Bunun hakkında bilgisi olan var mı ? Bu zirvede ücretsiz atölyelere katılma hakkı falan varmış. Biraz şaşırdım. Araştırdığım her atölye ciddi miktarlar isterken bu zirveye hem baya sağlam insanlar katılıyor hem de ücretsiz. Giden katılan birisi varsa bilgi verebilir mi ?


Yazar: Merve Yalçın - 07-13-2018, 02:30 PM - Forum: Etkinlikler - Yorum Yok

Geçen sene sınavdan sonra yaptığım tercihlerin hiçbiri tutmamıştı. İlk sene olduğu için bende sadece en istediğim yerleri yazmıştım, olmazsa olmaz kafasında. Ama bu sene iyi hazırlandım sınava, güzel de geçti diye düşünüyorum. Kafamda birkaç farklı seçenek var bölüm ve okul anlamında. Hangisini önlere yazsam bilmiyorum, biraz daha kafa karışıklığından uzaklaşıp kafamı durgunlaştırmam lazım bakalım bir sözelci olarak üniversite derslerinin akışı nasıl oluyor onu öğrenmek için Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi'ne gidip hangi ders benim zevklerime daha çok hitap eder diye bir öğrenesim var, birçok ders için atölye yapacaklarmış. Giden arkadaşlar var mı aramızda ya da  gelen olacak varsa görüşürüz arkadaşlarSmile


Yazar: Merve Yalçın - 07-11-2018, 11:17 AM - Forum: Eğitimle İlgili Güncel Konular - Yorumlar (1)


Tercihlerimi düşündüğüm şu günlerde hangi üniversitelerin tanıtım günleri var, aday öğrencilere nasıl imkanlar sunuyorlar diye araştırıyorum arkadaşlar da fikri olanlar var mı? İstanbul içinde sözel bölümlerin ağırlıklı olduğu üniversitelere gitmeyi planlıyorum. İnternette karşılaştığım reklamlar üzerine İbn Haldun Üniversitesi’nin Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi’ne başvurumu yaptım. İlk olarak şansımı orada denemeyi planlıyorum, iyi imkanlar sunuyorlar. Tüm bölümlerde sözel. Daha da araştırmaya devam ediyorum, başka fikirleriniz varsa okumak isterim.


Yazar: griposter - 03-16-2018, 10:19 PM - Forum: Serbest Kürsü - Yorum Yok

LoLVadi.com League Of Legends oyunun rehber sitesidir. Oynanışınızı geliştirmek ve çeşitli bilgiler edinmek için lol rehber-build'lere bakabilirsiniz. Şampiyon seçimlerinde üstün ve zayıf şampiyonları bulmak için  lol counter bölümünden bakabilirsiniz.  Şampiyon ve kostüm indirimleri haberlerini güncel olarak sitemizde paylaşılmaktadır.


Yazar: Gustavıooss - 02-26-2018, 10:49 PM - Forum: İnternet - Yorum Yok

Merhaba arkadaşlar size geçen gün yaşadığım kötü bir olayı anlatacağım. İşe gitmek için hazırlandım evden çıkıp metroya doğru yürüdüm. Yoldan 130 km hızla bir araç geçti. Kaldırımdaki herkesin üstü sırılsıklam oldu. Kaldırımda yürüyen beş kadın olarak ana avrat küfür ettik. Sürücüye sürücü de duydu. Dönüp tekrar küfür etti bize. Böyle geri zekalı insanların olduğu bir şehirde yaşıyoruz. İşe gider gitmez daha önceden sipariş ettiğim kıyafetler geldi hemen onları giydim. Yüz yılda bir de olsa şanslı olduğum zamanlar olur. İnternetten verdiğim siparişte sadece triko kazak eksikti. İncelediğimde siparişin onaylanmadığını gördüm. Sizden ricam triko kazak modelleri önermeniz. Zira havalar hala çok soğuk. Çoğu web sitesi kötü mesela istediğim tarzda sweatshirt modelleri olan bir mağaza bulamadım. Saçma sapan şeylere para vermekten de bıktım. Aldıktan 1 saat sonra pişman oluyorum. Çok şükür maddi durumum iyi de çok sorun olmuyor. Yoksa ülkenin şu halinde aldığım her şeye üzülürüm. İş yerimiz genç kızların çalıştığı bir yer orta yaşlarda olduğumdan onlara uymak zorunda hissediyorum kendimi. Bazen ajans mı mankenlik ajansı mı ayırmak zor oluyor. Defileye gelir gibi gelen kızlar var. Kıskansam da kızlar çok güzel. Bu yaşlar en güzel zamanları sonra insan ister istemez eskiyor. Hatta çoğu zaman 40 varmadan. Neyse şimdiden önerileriniz için çok teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim.


Yazar: Gustavıooss - 02-26-2018, 12:51 AM - Forum: Serbest Kürsü - Yorum Yok

Selam arkadaşlar; sizden önemli bir ricam olacak. Hafta sonları Ankara - İstanbul arası gidip geliyorum. Hayatım iş seyahatlerinde geçiyor.  Otobüs veya tren çok sıcak olduğu için sürekli montla otobüse binemiyorum. Bildiğiniz güzel kadın sweatshirt modelleri olan bir yer var mı? Ulaşımı kolay fiyatı uygun olursa çok sevinirim. Çünkü maaşımın yarısı yola ve şirketin işlerine gidiyor. Ne kendime ayıracak vaktim oluyor ne de param. Geçenlerde Ankara'dan bir triko kazak aldım. Rengi hemen soldu. İstanbul'da da yeni olduğumdan hiçbir yer bilmiyorum. Ankara'da da alışveriş yapacak kadar zamanım olmuyor. İş arkadaşlarım ofiste popo büyüttüğünden sabahtan akşama kadar web sitelerinde de gezemiyorum. Tek hobim Narcos izlemek. Onunda 3. sezonu bitmek üzere. Napacağım bilmiyorum. Geçenlerde otobüste ağlayan bir çocuk yüzünden hiç uyuyamadım. Üstelik çocuk rahat durmadan koşturduğu içinde elimdeki kahve üzerime döküldü. Az kalsın yanıyordum. Yanımdada oldukça az eşya taşırım. Yolum uzun ve yüküm ağırlaştıkça daha da yoruluyorum. Anneme belli etmesemde inanın 3 yılda baya yıprandım. Üniversitedeyken bütün ülkeyi gezen ben şimdi ofiste banka hesapları kontrol ediyorum. Üstelik hafta sonları da başka bankaların hesaplarını. Sistemi en iyi bilen olduğumdan sürekli ben dışarıya gönderiliyorum. Neyse bu konunun altına önerilerinizi yazarsanız sevinirim. Şimdiden hepinize çok teşekkürler.


Yazar: Gustavıooss - 02-16-2018, 11:48 AM - Forum: Forum Oyunları - Yorum Yok

Edirne'den Kars'a herkese selam. Arkadaşlar merhaba benim üzerinde uzun süredir çalıştığım bir proje var. İşlemesiz butik eşyaları alıp işleyip çeşitli şekillerde düzenlemeler yapıp instagram'dan satıyorum. Kâr edebilmem için ucuza almam gerekiyor. Bildiğiniz pantolon çeşitleri güzel olan bir yer var mı? Veya özel günler de giyilen uygun fiyatlı kısa elbise modelleri olan bir yer de olur. Bu aralar en çok talep edilen çeşitler bunlar. Geçenlerde kuzenimin eşine birkaç adet sattım. eşi trendmor.com diye bir site önerdi. Uygun fiyatlara bir sürü ürün buldum. Mango'ya Mavi'ye o kadar para dökmek yerine buradan alışveriş yapma daha mantıklı diye düşünüyorum. Yılbaşında bütün kardeşlerime aldığım hediyeleri buradan aldım. Hem uygun hem şık. Hem uygun hem şık bulmak bu dönemde daha kolay. Çeşit arttı. Rekabet de bu çeşitliliği doğuruyor. Umarım daha güzel ürünleri alabiliriz. Geçen kirazlı metrosunda kızın birinin üstünde harika bir bluz gördüm. Dayanamayıp sordum. İnternetten aldığını vs söyledi. Öğrenip benzerini sipariş verdim. Onunki kadar yakışmasa da güzel oldu. Şimdi severek giyiyorum. Sizden ricam bildiğiniz güzel siteleri mağazaları yorum altına yazmanız. Böylece güzel bir alternatif giyim yerleri oluşturabiliriz. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Herkese çok selamlar...


Yazar: Pinarsimsek - 01-15-2018, 09:05 AM - Forum: Serbest Kürsü - Yorum Yok

Arkadaşlar herkese selam,
sizlerden kışlık bot için tavsiye isteyeceğim ancak sıradan bir bot istemiyorum. Malum ne zaman güneş açacak ne zaman ortalığı sel götürecek belli olmuyor. Özellikle dağcıların, doğa gezileri ile ilgilenenlerin giydikleri 4 mevsim kullanılabilen botlardan anlayan varsa lütfen bana tavsiyede bulunsun. Şuanda kullandığım cat bot hem kayma yapıyor hemde sıcak tutmuyor.Bana önerebileceğiniz yere sağlam basan,karda buzda kaymayan,ayağımı sıcak tutucak,hafif ve kaliteli bot varmıdır? Bakındım baya ama fiyatlar oldukça pahalı görünüyor. Biraz araştırınca görüyorsunuz ki erkek bot fiyatları uçmuş gitmiş. Bana böyle 150-250 tl arası bir şey lazım. Hani biraz daha zorlarsam belki 300 olabilir en fazla. Ben de sınırlı bütçeyle işin içinden çıkamadım açıkçası. Şimdi bana güzel bir bot lazım biraz araştırdım da o klasik şekilde sanırım timberland diyorlar onları beğenmedim giydiğiniz botlardan tavsiye eder misiniz Sizden öneri bekliyorum.
Şimdiden çok çok teşekkürlerimi sunar İyi günler dilerim. 


Yazar: Pinarsimsek - 12-06-2017, 10:47 AM - Forum: Hobiler - Yorum Yok

Arkadaşlar merhaba,


Son zamanlarda internette yaşanan makyaj furyasına ben de katıldım diyebilrim. Sürekli olarak makyaj videoları çeken kızları izliyorum. sonrasında ben de deniyorum nasıl yapılıyor ben becerebiliyor muyum diye Smile bazen çok güzel oluyor bazen de gerçekten korkunç bi hale gelebiliyorum. bu doğrultuda sizinle birkaç trend şey paylaşmak istiyorum! hadi baakalım!

İlk olarak gözler:
Birbirine yakın gözlerde eye liner ya da kalem uygulaması göz pınarında ince bir çizgi halinde uygulanmalıdır. Bu sayede gözler bir parça ayrık gösterilebilir. Soft yeşil ya da soft kahverengi ile tüm göz renklerinde günlük makyaj uygulaması yapılabilir. Açık renk tene sahip olanlar, bu renkleri tercih ettiğinde koyu renk ruj uygulamalıdır. Düşük göz kapağına sahip olan kişilerin göz kapaklarının küçük bir kısmı görünür. Bu göz tiplerinde far yerine göz kalemi tercih edilmelidir. Düşük göz kapağı olanlar için yılın trendi glitter, yani ışıltılı göz kalemleri oldukça ideal bir ürün. Gözlerinizi daha da ön plana çıkarmak adına maskara gibi ürünlerden de faydalanabilirsiniz.

İkinci olarak tırnaklar:
Ojelerinizde farklılık yaratarak tırnaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.
Damla efekti: Seçtiğiniz ojenin üzerinde damla efekti yaratmak çok kolay. Sadece parlatıcı ojenizden istediğiniz şekilde sürüp kurumasını bekleyeceksiniz.
Aynalı Oje: Geçen senelerde de özellikle ünlülerin çokca kullandığı ayna efektli ojeler şimdilerde kozmetik marketlerde satılmaya başladı.Kolay şekilde uygulanması nedeniyle bu sene  bu ojelerde trendler dahilinde.
French: Ve son olarak klasik haline gelmiş her kadının vazgeçilmezi french ojeler bu sene tırnaklarımızı süsleyecek...


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 22
  • Sonraki 
  •  
Hoşgeldin, Ziyaretçi
[-]
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Forumda Ara
[-]

Forum İstatistikleri
[-]
Toplam Üyeler: 87
Son Üye: tofagitoz
Toplam Konular: 213
Toplam Yorumlar: 400

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
[-]
Toplam: 15 kullanıcı aktif
0 Kayıtlı
» 15 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
[-]
Geleceğim Sosyal Bilimler...
Forum: Eğitimle İlgili Güncel Konular
Son Yorum: watcherss
07-13-2018, 02:49 PM
Yorumlar: 1
Okunma: 54
Geleceğim Sosyal Bilimler...
Forum: Etkinlikler
Son Yorum: Merve Yalçın
07-13-2018, 02:30 PM
Yorumlar: 0
Okunma: 22
Keşfet Projesi
Forum: Etkinlikler
Son Yorum: Merve Yalçın
07-11-2018, 11:23 AM
Yorumlar: 1
Okunma: 409
9 Ekim / Tarihte Bu Gün
Forum: Tarihte Bugün
Son Yorum: Merve Yalçın
07-11-2018, 11:21 AM
Yorumlar: 1
Okunma: 473
Shutdown Komutu - Bilgisa...
Forum: İşletim Sistemleri
Son Yorum: Badem
07-04-2018, 10:28 AM
Yorumlar: 4
Okunma: 1,345
LoLVadi.com League Of Leg...
Forum: Serbest Kürsü
Son Yorum: griposter
03-16-2018, 10:19 PM
Yorumlar: 0
Okunma: 217
Ofis için acil öneri
Forum: İnternet
Son Yorum: Gustavıooss
02-26-2018, 10:49 PM
Yorumlar: 0
Okunma: 266
Yolculuk, kazak ve Narcos...
Forum: Serbest Kürsü
Son Yorum: Gustavıooss
02-26-2018, 12:51 AM
Yorumlar: 0
Okunma: 303