Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Age Of Empires II: HD Edition
20703_1.jpg

Çok oyunculu gerçek zamanlı strateji türünde en eski oyunlardan birisi olan Age Of Empires serisinin 10 Nisan 2013 tarihinde piyasaya sürülen HD versiyonudur.
Age Of Empires 2'nin 30 Eylül 1999 yılında piyasaya sürüldüğünü düşünürsek, yılların eskitemediği efsane bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.  Smile 

• Minimum Sistem Gereksinimleri:
    • Processor:1.2GHZ CPU
    • Memory:1 GB RAM
    • GraphicsBig Grinirect X 9.0c Capable GPU
    • DirectX®:9.0c
    • Hard Drive:2 GB HD space
  • Tavsiye Edilen:
    • Additional:900x600 minimum display resolution
Strateji oyunlarını sevenlere, oyunu steam üzerinden indirime girdiğinde almasını tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/app/221380...1_5_9__205
Hocam yurt arkadaşlarımızla beraber eğlenerek oynadığımız bir oyun. Yorumu okuyanların da gülmesi için komik bir kaç anıyı arkadaşlarımın adını vermeden paylaşmak istiyorum.

Bir arkadaşımız haritadaki koyunları toplayıp, koyunlara çit yaptığını gördüm. Aynı arkadaşımızla beraber aynı ırkı beraber yönettiğimiz de botlar bize saldırdı, kaçmamız gerekiyordu. Haritanın 3 yanı deniz olmasına rağmen benim arkadaşım küçük bir su birikintisine (boyu bir kale kadar olan su birikintisi) fark etmeden tersane yapıp işçi kaçırmaya çalışmıştı. Bi' arkadaşımızda "Hadi artık savaşalım, yeter" gibi konuşmaya başlayıp blöf yapmaya çalışarak (Asker çıkartmamış) savaşı başlatıp yenilgiye sebep oluyordu. Bir arkadaşımızda dün akşam botu bizden sanıp onuda içine alan bir sur örmek üzereydi. .d Bir de yurdun etrafına bakıp (tarlalara) "Rakip çok güzel farm yapmış" dediğimizde doğrudur.

Bu arada oyunu arkadaşlarınızla oynamak için internete ihtiyacınız yok. Android telefonlarda "Taşınabilir.. " bir şey var onun üzerinden internetsiz bağlantı kurabilirsiniz.
Yurttan okula kadar da sur çekin de bari, yoldan gelen geçen araçlar rahatsız etmesin  Smile Smile Smile
Üniversiteden biz fortified yaparız  Cool

latest?cb=20130318193107

Bundan gelirse garanti veremem ama  Rolleyes Rolleyes Rolleyes

028.jpg
How do you turn this on Big Grin Hocam biz chat kapalı oynuyoruz. Önlemimizi aldık .d

Universty'i değiştirdik Dinar MYO yaptık, oyuna Dinar'ı kuruyoruz. Koyunlaar tarlalarr Smile

Bende yurdun arka bahçesini çekmek isterdim ama henüz haritayı açamamışız   Huh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi