Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir erkeğin sevip sevmediğini nasıl anlarız

Arkadaşlar merhaba,
Geçen gün arkadaşlarım beni bir çocukla tanıştırdı ama inanamazsınız görür görmez aşık oldum diyebilirim. Giyimi kuşamıyla zaten ilk izlenimi olumladı. Üzerindeki su yeşili erkek kazak modeline bayıldım diyebilirim. Çocuk da benden hoşlandı ve konuşmaya çalıştı ben de nazlı hanım kız Smile pek yüz vermemeye çalışsam da gözlerimin içinin güldüğünü fark etmiş ki samimi konuşmaya başladı. Bir süre sonra gruptan koptuk kendi aramızda sohbet etmeye başladık. Ben de hayatımla ilgili detaylara girdim o da. Sonra benden cep telefonumu istedi ama isteyiş tarzı çok komikti şimdi burada anlatmicamSmile Sonra telefonlarımızı verdik eve gider gitmez aradı. Çok sıcak ve samimi konuştu. Gerçekten ilk görüşte aşka inanmamama rağmen bu çocuğa aşık oldum sanırım Smile
Bir kaç gün öyle devam ettik telefon konuşmalarına da sonra beni okullarında olan bir konsere davet etti. Ben de hazırlanıp bir heyecanla çıktım ama gittiğimde bir kızla dans ediyordu. Daha doğrusu herkes herkesle dans ediyordu ve onun karşısında da üzerinde trençkotolan bir kız vardı. O an beynimden vurulmuşa döndüm ama kızın onun çok samimi bir arkadaşı olduğunu öğrenince rahatladım. O gece bayağı güzel geçti güzel ayrıldık ama emin olamadım caba bu çocuk benden gerçekten hoşlandı mı. Çünkü bana çıkma teklif etti ve ben de boynuna sarılarak kabul ettim. Gözlerimin içine çok güzel bakıyor. Ve ben onu gerçekten çok seviyorum. İnternete baktım da
Hayatınızdaki erkeğin sizi sevip sevmediğini farklı entrikalarla test etmeye çalışmayın. Hiçbir erkek, plancı, geri planda iş çeviren ve sürekli kuşkularla boğuşan kadınla birlikte olmak istemiyor. diye yazıyordu. Hareketlerine bakıyorum geleceğe yönelik plan kurarken “ben” dili yerine “biz” dilini kullanıyor ve yaptığı her planda biz diye konuşuyor beni de dahil ediyor. Ama ben ne yapabilirim. Neredeyse hiç tanımadan aşık olduğum bir adama tüm gardımı indiremem ya! O zaman nasıl anlarım arkadaşlar bu çocuk beni seviyor mu sevmiyor mu? Yok mu bunun ince bir püf noktası?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi