Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil Öneri
Edirne'den Kars'a herkese selam. Arkadaşlar merhaba benim üzerinde uzun süredir çalıştığım bir proje var. İşlemesiz butik eşyaları alıp işleyip çeşitli şekillerde düzenlemeler yapıp instagram'dan satıyorum. Kâr edebilmem için ucuza almam gerekiyor. Bildiğiniz pantolon çeşitleri güzel olan bir yer var mı? Veya özel günler de giyilen uygun fiyatlı kısa elbise modelleri olan bir yer de olur. Bu aralar en çok talep edilen çeşitler bunlar. Geçenlerde kuzenimin eşine birkaç adet sattım. eşi trendmor.com diye bir site önerdi. Uygun fiyatlara bir sürü ürün buldum. Mango'ya Mavi'ye o kadar para dökmek yerine buradan alışveriş yapma daha mantıklı diye düşünüyorum. Yılbaşında bütün kardeşlerime aldığım hediyeleri buradan aldım. Hem uygun hem şık. Hem uygun hem şık bulmak bu dönemde daha kolay. Çeşit arttı. Rekabet de bu çeşitliliği doğuruyor. Umarım daha güzel ürünleri alabiliriz. Geçen kirazlı metrosunda kızın birinin üstünde harika bir bluz gördüm. Dayanamayıp sordum. İnternetten aldığını vs söyledi. Öğrenip benzerini sipariş verdim. Onunki kadar yakışmasa da güzel oldu. Şimdi severek giyiyorum. Sizden ricam bildiğiniz güzel siteleri mağazaları yorum altına yazmanız. Böylece güzel bir alternatif giyim yerleri oluşturabiliriz. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Herkese çok selamlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi