Hoşgeldin, Ziyaretçi:

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ofis için acil öneri
Merhaba arkadaşlar size geçen gün yaşadığım kötü bir olayı anlatacağım. İşe gitmek için hazırlandım evden çıkıp metroya doğru yürüdüm. Yoldan 130 km hızla bir araç geçti. Kaldırımdaki herkesin üstü sırılsıklam oldu. Kaldırımda yürüyen beş kadın olarak ana avrat küfür ettik. Sürücüye sürücü de duydu. Dönüp tekrar küfür etti bize. Böyle geri zekalı insanların olduğu bir şehirde yaşıyoruz. İşe gider gitmez daha önceden sipariş ettiğim kıyafetler geldi hemen onları giydim. Yüz yılda bir de olsa şanslı olduğum zamanlar olur. İnternetten verdiğim siparişte sadece triko kazak eksikti. İncelediğimde siparişin onaylanmadığını gördüm. Sizden ricam triko kazak modelleri önermeniz. Zira havalar hala çok soğuk. Çoğu web sitesi kötü mesela istediğim tarzda sweatshirt modelleri olan bir mağaza bulamadım. Saçma sapan şeylere para vermekten de bıktım. Aldıktan 1 saat sonra pişman oluyorum. Çok şükür maddi durumum iyi de çok sorun olmuyor. Yoksa ülkenin şu halinde aldığım her şeye üzülürüm. İş yerimiz genç kızların çalıştığı bir yer orta yaşlarda olduğumdan onlara uymak zorunda hissediyorum kendimi. Bazen ajans mı mankenlik ajansı mı ayırmak zor oluyor. Defileye gelir gibi gelen kızlar var. Kıskansam da kızlar çok güzel. Bu yaşlar en güzel zamanları sonra insan ister istemez eskiyor. Hatta çoğu zaman 40 varmadan. Neyse şimdiden önerileriniz için çok teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi