9. Fen Bilimleri Paylaşım Zirvesi Başlıyor…

Haydi Laboratuvar, sınıf derken onların dışındaki öğrenme ortamlarına…

Fen öğretmenleri olarak 29 Eylül 2018 Cumartesi günü Hatay’da buluşuyoruz.

Bilgiye ulaşım artık tamamen farklı bir hal almaktadır. Bizler de bunun yanında hangi teknikleri, becerileri yeni gelişen uygulamaları nasıl kullanabilir nasıl aktarabiliriz düşüncesinden yola çıkarak devam ettirdiğimiz zirvenin 9. sunu düzenlemekteyiz. 21. yy öğretmenleri olarak yeni gelişen teknolojik süreci kendimize hangi açıdan entegre edebiliriz, kullanılan yöntemler ve uygulamalar nelerdir, öğrenciler açısından başarıya ulaşmanın yolları nelerdir gibi sorulara cevap bulacağımız zirvede sizleri de aramızda görmek ve bunların paylaşımını sağlamak bizim için önemli olduğunu belirtmek isteriz.

Organizasyonumuz tamamen gönüllük esası ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir siyasi, dini, sendikal çatımız yoktur.

Atölye başvuruları 18 Mayıs 2018 tarihi ile başlamış olup son tarih 22 Haziran 2018’ dir. Aşağıda belirtilen linkten başvurularınızı yapabilirsiniz.

Atölye Başvuruları İçin Tıklayınız

Facebook Yorumları
Büşra Akkiren hakkında 6 makale
TED HATAY KOLEJİ- FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ ÇILGIN FENCİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ- PATOLOJİ LABORATUVAR TEK. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ/MASTER/FEN EĞİTİMİ PAYLAŞIM ZİRVELERİ ORGANİZASYON EKİBİ KODA GÖNÜLLÜSÜ EŞİT-İM PROJESİ EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ EĞLENCELİ BİLİM OKUL ÖNCESİNDE FEN VE DOĞA ETKİNLİKLERİ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ STEM-MAKER-EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ-BİYOTEKNOLOJİ-ASTRONOMİ-BİLİŞİM

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.