1. Anasayfa
  2. Değerlendirmeler

Bir Damla Düşünceyle Merhaba


0

Hani öyle bir gün gelir ya; içimizden coşmak, coştukça paylaşmak, paylaştıkça sevgiyle yaşamak; işte öyle bir andır belki de, şu an içimde yaşadıklarım.   Yıllar sonra ara verdiğim bir yazı kervanına yeniden adım atmaktır belki de şu an hissettiklerim, belki de özlediğim sözcüklerin dansına yeniden başlamanın verdiği heyecanlardır yaşadıklarım. Yaşadıkça yazmak ve sözcük nehrinden düşen hayatın akışında bir damla düşünceyle iz bırakabilmektir belki de şu an içimde hissettiğim duygular. Adı ne olursa olsun,  yeniden sizlere MERHABA demek bile ayrı bir heyecan…  Tüm güzelliklerle Merhaba hepinize.

Yazı okyanusunda; kimi zaman hayatın içinden damlalar, sayfalara damlayacak, kimi zaman yaşadığımız gerçek ve hayallerle gidiş gelişler olacak, kimi zaman da yorgunluğun arasında bir tebessüm bir damla düşünceyle sizlerle olmaya çalışacağız.

İlk yazıda kendimizi tanıtma var ya işte o bölümü de kısaca fazla uzatmadan geçmek istiyorum. Ama uzatırsam da artık sizin engin hoşgörünüze sığınıyorum. Antalya’nın bir ilçesinde 28 yıllık öğretmenim. 2005-2008 yılları arasında ilk köşe yazılarımı Finike yerel gazetelerinde yazdım. 2006 yılında ilk şiir kitabım “Son Sözüm Sana Gülüm” daha sonraki yılda “Siyahlardayım” adlı ikinci şiir basılı kitabım okuyucusuyla buluştu. 2017 yılında ilk bilim kurgu romanım “Pokentranlı Gökmen” basılı kitaplar arasına katıldı. 2018 yılında e-kitap projesi olarak “Özlemek Sevmekse Özlüyorum Seni” resimli şiir ve “Aşktan ve Hayattan Damlalar” adlı resimli makale ve deneme yazılarım e- kitap olarak okuyucusuyla buluştu. Önümüzdeki ay içerisinde yeni bir kitabım basılı kitaplar serisine katılacaktır. Milliyet Blog’da ve “Akdeniz’de Yeni Yüzyıl” gazetesinde köşe yazarı olarak yazılarım yayınlanmaktadır. Bunların dışında ayrıca iki tane de şarkı olmuş şiirim (artık güfte) var. Ersin Kayışlı tarafından bestelenen “Siyahlardayım” ve Ercüment Yıldırım tarafından bestelenen “Vazgeç Gönlüm” adlı şarkılardır. Şiir, hikâye, deneme ve roman çalışmalarıma; gözüm gördüğü, elim tuttuğu, yüreğim ve beynim sözcükleri ilmek ilmek işlediği sürece yazmaya devam edeceğim.

İlk yazımı bir şiirimle noktalarken, yüzünüzden tebessüm, yüreğinizden sevgi asla eksilmesin.

Acının ardından gelen sevince merhaba
Yağmurun ardından gelen güneşe merhaba
Gidene güle güle, gelene merhaba
Merhaba dostlar, size de merhaba…

Facebook Yorumları

1964 yılı Konya Karapınar doğumlu, iki kız babası,Antalya'nın bir ilçesinde 28 yıllık öğretmenim. 2005-2008 yılları arasında ilk köşe yazılarımı Finike yerel gazetelerinde yazdım. 2006 yılında ilk şiir kitabım “Son Sözüm Sana Gülüm” daha sonraki yılda “Siyahlardayım” adlı ikinci şiir basılı kitabım okuyucusuyla buluştu. 2017 yılında ilk bilim kurgu romanım “Pokentranlı Gökmen” basılı kitaplar arasına katıldı. 2018 yılında e-kitap projesi olarak “Özlemek Sevmekse Özlüyorum Seni” resimli şiir ve “Aşktan ve Hayattan Damlalar” adlı resimli makale ve deneme yazılarım e- kitap olarak okuyucusuyla buluştu. Önümüzdeki ay içerisinde yeni bir kitabım basılı kitaplar serisine katılacaktır. Milliyet Blog’da Blog yazarı ve Akdeniz’de Yeni Yüzyıl gazetesinde köşe yazarı olarak yazılarım yayınlanmaktadır. Bunların dışında ayrıca iki tane de şarkı olmuş şiirim (artık güfte) var. Ersin Kayışlı tarafından bestelenen “Siyahlardayım” ve Ercüment Yıldırım tarafından bestelenen “Vazgeç Gönlüm” adlı şarkılardır. Şiir, hikâye, deneme ve roman çalışmalarıma; gözüm gördüğü, elim tuttuğu, yüreğim ve beynim sözcükleri ilmek ilmek işlediği sürece yazmaya devam edeceğim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.