1. Anasayfa
  2. Değerlendirmeler

Çıktı Sonuçlarına Göre İstanbul’un En Başarılı Anadolu Liseleri

Çıktı Sonuçlarına Göre İstanbul’un En Başarılı Anadolu Liseleri
0

Üniversiteye yerleşme oranları ve YGS-LYS performansları okulların başarı durumunu gösteren önemli bir gösterge, İstanbul’daki Anadolu Liselerinin 2016 YGS başarılarına göre hazırlanmış olan listede ilk 50 okulumuzu net toplamlarına göre sıralayarak sizlerle paylaşıyorum.

Binbir emekle girilen liselerde çıktı skorlarımız girdi skorlarımızla ne kadar paralellik arz ediyor isterseniz hep birlikte bakalım.

Not:”2016 YGS Değerlendirmelerine Göre Çalışma Yapılmıştır.”

Ekran Alıntısı | Eğitim Her Yerde

Facebook Yorumları

Süreç geliştirme, iş ve sistem analizi uzmanı olan Mitat ÖZDER, 30 Ağustos 1971 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Sırasıyla Kadırga İlköğretim Okulu, Mahmut Paşa Orta Okulu ve Vefa Lisesinde İlkokul,ortaokul ve lise öğrenimlerini tamamladı. Üniversite tercihini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü olarak yapan yazarımız halen Erzurum Üniversitesinde Sosyoloji eğitimi görmektedir. Okyanus Akademi ve Elmi Akademi kurucusu tüm Türkiye genelinde yapılan anaokulu ve ilkokul öğrencilerin katıldığı "Sende Bir Oyuncak Tasarlarmısın" adlı yarışmanın fikir mimarı ve düzenleyicisi olan Mitat Özder, lise yıllarında başladığı amatör yazarlığa devam etmekte aynı zamanda profesyonel öğrenci koçu, kariyer gelişim uzamanı olarak kişisel bloğunda yazılar yayınlamaktadır.

Yazarın Profili

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.