1. Anasayfa
  2. Bilgi Bankası

Eğitsel Bir Matematik Oyunu: Çarpanga

Eğitsel Bir Matematik Oyunu: Çarpanga
1

Çarpanga adlı akıllı telefon ve akıllı tahta uyumlu matematik oyunu, bugün itibariyle 19000 küsür indirme sayısına ulaşmıştır. Özellikle sosyal medyadan gelen yorumlardan, oyunun öğrenciler için çok faydalı bir oyun olduğu görülmektedir.

MEB’de öğretmen olan oyunun yapımcıları:

Bunu görmek bizi ne kadar memnun etti anlatamayız. Geçen yıl 1. dönem sonuna doğru yayınladığımız oyunumuzun,ülkemizin farklı okullarında ödüllü turnuvalarının yapıldığı haberlerini görmenin de tarifi mümkün olmayan mutluluğunu buradan paylaşmak isteriz. Oyunumuzu bu yıl sene başından itibaren tanıtma gayreti içerisindeyiz. Tamamen yerli olan oyunumuzun özellikle sınıf içi uygulamalarda kullanılabiliyor olması öğretmenlerimiz için de büyük avantaj sağlamaktadır. Hangi branş olursa olsun siz değerli öğretmenlerimizden ücretsiz olan bu oyunun kendi okullarınızda kullanılmasına ön ayak olmanızı ve mümkünse tanıdığınız tüm öğretmen arkadaşlarınıza en azından bir göz atmaları için aşağıdaki bağlantı adreslerini paylaşmanızı rica ediyoruz. İlginiz için teşekkür eder iyi bir egitim öğretim dönemi dileriz.

Şeklinde sitemize görüşlerini ifade etmişlerdir.

Matematik Oyunu

OYUNA ERİŞMEK İÇİN:

ANDROİD:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.carpanga.app

IPHONE/IPAD:

https://itunes.apple.com/us/app/carpanga/id1204814556?l=tr&ls=1&mt=8

AKILLI TAHTA VERSİYONU:

http://www.carpanga.com
http://www.egitimhane.com/carpanga-akilli-tahta-uygulamasi-d243176.html
https://drive.google.com/open?id=0B6uyrKUSs8z9ZWZENWlTVUstbVk

Facebook Yorumları

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.