1. Anasayfa
  2. Makaleler

FCL ile Tanışma Zamanı

FCL ile Tanışma Zamanı
0

Merhaba Arkadaşlar. Eminim birçok arkadaşımızın konu ile ilgili bilgisi vardır. Ben yine de içinde yer aldığım FCL grubunu incelemeniz ve yapabileceklerinizin sınırı olmadığını hatırlatmak istedim.

https://www.facebook.com/groups/FutureClassroomLab/

13047721 10154111913404573 1161296658123071022 o | Eğitim Her Yerde

Facebook Yorumları

Merhaba. Çocukluğumdan itibaren ilkokul öğretmeni olmak isterken kendimi Ziraaat Mühendisi olarak buldum. Ancak öğretmenlik hayalimden hiç vazgeçmedim. 1997 yılında tanınan haktan yararlanarak öğretmenliğe ilk adımımı attım.Şu anda Aydın Koçarlı Atatürk İlkokulu'nda sınıf öğretmeniyim. 6 ila 10 yaş arasındaki çocuklarla çalışıyorum. Yirmi bir yıllık öğretmenim. Daha fazla öğrenmek isteyen genç öğrencilerime öğretmeyi çok seviyorum. Amacım öğrencilerimi her yönüyle desteklemek ve onları en iyi şekilde çalışmaya teşvik ederek gelecek için emin adımlarla ilerlemelerini sağlamak. Öğrencilerimin hayal gücü ile harikalar yapabileceğine inanıyorum çünkü hayal ediyorum. İşimi seviyorum. Mesleğimle ilgili yenilikler ve gelişmeler yakalamaya çalışıyorum. Drama, sanat, matematik, kültür, gelenekler, okumayla ilgileniyorum. Ayrıca el sanatları yapmanın ve eğitici oyunlar oynamanın keyfini sürüyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.