1. Anasayfa
  2. İyi Örnekler

“Menteşe’nin Kumbarası” Projesinin Sembolik Çek Teslimi Yapıldı

“Menteşe’nin Kumbarası” Projesinin Sembolik Çek Teslimi Yapıldı
0

Menteşe Kaymakamımız Sayın Caner YILDIZ’ın himayelerinde ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen “Menteşe’nin Kumbarası” projemizin okullarımız tarafından Mehmetçik Vakfı yararına toplamış olduğu 45.751,55 TL tutarındaki yardımın sembolik çeki İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun SEL’e teslim edildi.

İl jandarma Komutanlığındaki ziyarete Menteşe Kaymakamı Sayın Caner YILDIZ, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Tümer YILMAZ, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Gürcan ÖZDİLEK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ŞEN, Şube Müdürlerimiz Meral TAKEŞ, Eylen TERZİ de hazır bulundular.

İlçemizdeki 35 okulumuzun öğrencileri tarafından Mehmetçik Vakfı yararına toplanan ve her okulumuzun vakfın hesabına yatırdığı yardım kampanyasını takdirle karşıladığını belirten Tuğgeneral Coşkun SEL emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ettiler.

Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Yaşar BAL ile telefonda görüşen Sayın Kaymakamımız Caner YILDIZ proje hakkında bilgi vererek “Türk Milletinin Mehmetçiğe, Mehmetçiğin de Türk Milletine Emanet” olduğunu ifade ettiler.

Ziyaret hatıra fotoğraflarının çekimi ile sona erdi.

Katılım sağlayan tüm okullarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyoruz.

Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.