1. Anasayfa
  2. Haberler

Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi

Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi
0

Haydi Sınıflara…

Sınıf öğretmenleri olarak 20 Ekim 2018 Cumartesi günü İstanbul’da buluşuyoruz. Sınıf öğretmenlerinin mesleki tecrübelerini, yorumlarını, uygulamalarını paylaşacağı bir organizasyon gerçekleştireceğiz.

“Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi” adını verdiğimiz bu organizasyonun temel amaçlarından birisi sınıf öğretmenleri arasında bağlılığı arttırmak, ülkemizdeki eğitimide bir fark yaratmalarını sağlamak.

Bilgiye ulaşım, yeni teknolojiler, farklı öğretim yöntem teknikleri eğitim dünyasının yeni girdileri olarak görülmektedir. 21. yy becerileri gelişmiş öğretmenler diğer öğretmenlere mentörlük ettiğinde öğretmenlerde değişim daha da hızlı artmaktadır.

Bizlerde bu toplantı ile öğretmenleri yeni yaklaşımlardan, farklı uygulamalardan haberdar etmek ve onlarla bu girdileri paylaşmak istiyoruz.

Organizasyonumuz tamamen gönüllük esası ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir siyasi, dini, sendikal çatımız yoktur.

18.05.2018 tarihi itibariyle atölye basvuruları başlamış olup 22 Haziran son tarihtir. Atölye başvurularını aşağıdaki linkten yapabilirsiniz .

Atölye Başvuruları İçin Tıklayınız

FMV IŞIK OKULLARI AYAZAĞA KAMPÜSÜNDE gerçekleşecektir.

IMG 20180528 WA0001 | Eğitim Her Yerde

IMG 20180528 WA0004 | Eğitim Her Yerde

IMG 20180528 WA0003 | Eğitim Her Yerde

Facebook Yorumları

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.