Talim Terbiye Kurulu Başkanı Muğla’da Öğrenci ve Öğretmenlerle Anlamlı Bir Gün Geçirdi

MEB TTK Başkanı ve Eğitim Politikaları Daire Başkanı Muğla’da Fen Lisesi Öğrencileriyle Anlamlı Bir Gün Geçirdi.

Eğitimci ve öğrencilerin görüş ve önerilerini yerinde alma ve görebilme fırsatını sağlayan Milli Eğitim Bakanlığı üst düzey yetkililerinin farklı illerdeki ilköğretim açılış programlarına katılması kapsamında; Muğla’da bulunan Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan DURMUŞ ve Eğitim Politikaları Daire Başkanı Mustafa Alphan BAŞBEKLEYEN, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE ile beraber Menteşe 75. Yıl Fen Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi ve anlamlı bir gün geçirdi.

MEB Talim Terbiye Kurulu Başkanı ile Eğitim Politikaları Daire Başkanını okulunda ağırlamanın verdiği onuru dile getiren Menteşe 75. Yıl Fen Lisesi Müdürü Mustafa ÖZPOYRAZ’ın selamlama konuşmasının ardından, sırasıyla Talim Terbiye Kurulu Başkanı, Eğitim Politikaları Daire Başkanı ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE öğrenciler ile sohbet ederek, öğrencilerin öneri ve görüşlerini dinledi.

Okulun öğretmenler odasında devam eden ziyaret, öğretmenlerin görüş ve önerileri alındıktan sonra yemekhanede öğretmen ve öğrencilerle birlikte yenilen öğle yemeğiyle devam etti. İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE, TTK Başkanı Alpaslan DURMUŞ ve Eğitim Politikalar Daire Başkanı Mustafa Alphan BAŞBEKLEYEN’in öğrencilerle beraber öğle yemeği masasını paylaşmaları güzel ve samimi kareler oluşturdu.

75. Yıl Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri, görüşlerini dile getirmekten duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etmelerinin ardından ziyaret sona erdi.

Facebook Yorumları

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.