1. Anasayfa
  2. Haberler

Yazarımız Yılın Marka Danışmanı Seçildi

Yazarımız Yılın Marka Danışmanı Seçildi
0

Eğitim Her Yerde yazarımız Adem İriç, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nde yılın marka danışmanı seçildi.

Türkiye Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. 10 Aralık 2019 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de iş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı ödül töreninde Marka İletişimi alanında Yılın Marka Danışmanı olarak Adem İRİÇ ödül aldı. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nin kazananları, gelen başvuruların komite ve jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından halk oylamasıyla belirlendi. Türkiye İnovasyon ve Başarı ödülleri yeni ürün ve teknoloji geliştiren kurumların yanında, ayrıca üretim, satış, pazarlama, insan kaynakları yönetimi gibi iş süreçlerinde İnovasyon yaklaşımıyla hareket eden sektöründe başarılı kişi ve kurumlara verildi.

Türkiye’nin en iyilerine verilen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri töreninde, Yılın Marka Danışmanı seçilen Adem İRİÇ özellikle son yıllarda fikir aşamasından itibaren geliştirdiği ve Türkiye’ye hediye ettiği, imzasını taşıyan markalarla ve mevcut markalara yaptığı danışmanlıklarla dikkat çekti.

yılın marka danışmanıİRİÇ yaptığı açıklamada ” Türkiye’de benim de hayranlık duyduğum ve çok başarılı bulduğum sinemadan sanata, sanayiden iş dünyasına kadar, alanında marka olmuş birçok ünlü isimle beraber ödüle layık görülmekten gurur duydum. Bu ödül benim için aynı zamanda bir sorumluluk olup aynı zamanda bundan sonra yapacağım çalışmalarda güçlü bir motivasyon sebebim olacaktır. Özellikle komiteye, juri üyelerine ve oylamaya katılan halkımıza beni bu ödüle layık görüldükleri için şükranlarımı sunuyorum. Bu ödülü, başarı hikayemde emeği geçen yıllardır çalıştığım firmalarım ve çalışanlarım adına alıyorum ve herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ödül Töreni Göz Kamaştırdı

Strong Medya AŞ’nin organizatörlüğünde düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Törenini Pınar ALTUĞ ve Tamer KARADAĞLI sundu.

Gecede müzik listelerinde üst sıralara çıkan Derya ULUĞ, Ayşe Hatun ÖNAL ve ünlü keman virtüözü Canan ANDERSON katılımcılara muhteşem bir müzik ziyafeti verdi.

https://www.egitimheryerde.net/author/ademiric

Facebook Yorumları

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.