Kızlar Futsal Afyonkarahisar Şampiyonu Dinar Fatih Ortaokulu

Okul sporları kapsamında yapılan Küçük Kız Futsal turnuvasında Dinar Fatih Ortaokulu, Afyonkarahisar İl Şampiyonu oldu. Dinar’da yapılan müsabakalarda yaptığı tüm maçları kazanarak grup birincisi olarak ilde yapılan müsabakalara katılmaya hak kazanan Fatih Ortaokulu Küçük Kızlar Futsal takımı Afyonkarahisar’da Final Gruplarında da oynadığı maçları kazanarak İl Şampiyonu olmuştur.

Yoğun bir antrenman ve hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade eden Fatih Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Yakup TOPCAN: “Kızlarımızı tebrik ediyorum, hak ederek kazandıkları bir başarı oldu. Bundan sonra hayatlarında sporun hep var olmasını temenni ediyorum.” dedi. Fatih Ortaokulu Müdürü Murat Nail ÜNER: “Okul olarak okul sporlarını çok önemsiyoruz. Sporun her türlüsünü destekliyoruz. Kendini ve başkalarını daha iyi tanıma, iletişim ve değişim, duygulanım gücünün gelişmesi, sevinç ve mutluluk kaynağı olması, çeşitli fiziki, ahlaki ve entelektüel değerleri yaşanmış deneyimler haline getirmesi bakımından okul sporları çok önemli. Çocuklarımızın özgüvenini, liderlik ruhunu pekiştiren bu faaliyetler zaten ders başarılarına da olumlu olarak katkı yapıyor. Beden Eğitimi öğretmenimiz Yakup TOPCAN da gerçekten çocuklarımızla inanılmaz ilgileniyor ve süreçte onlara çok faydalı oluyor. Öğretmenimizi ve sporcu öğrencilerimizi tebrik ediyorum.”dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni:

Yakup TOPCAN

Fatih Ortaokulu Küçük Kız Futsal Takımı:

Aleyna ERDAL, Hatice ERTURAN, Buse Buket KARA, B.Kadriye KARAASLAN, Işıl AYDIN, Doğa ÇEKİNİR, Melda Özten ÖZGEN, İsmigül ÖZKAN, Tusem ALTINTAŞ, Ümmünaz YILDIZ, Eşe Nur TANRIKULU, Sibel YILDIZ

Dinar Gündem

Facebook Yorumları

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.