1. Anasayfa
  2. Haberler

YGA 2021 Zirvesi 11-12 Aralık’ta Düzenlenecek

YGA 2021 Zirvesi 11-12 Aralık’ta Düzenlenecek
0

Her yıl sanat, bilim, iş dünyası, girişimcilik ve teknoloji alanlarından öncü isimlerin katıldığı YGA Zirvesi 11-12 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

Bu yıl zirvenin konuşmacıları arasında sağlıktan teknolojiye, iş dünyasıdan sanat ve spora kadar birbirinden önemli isimler yer alıyor. Zirveye bilim dünyasından konuşmacı olarak katılacak isimler arasında kanser çalışmaları ile ses getiren Harvard-MIT Üniversitesi Profesörlerinden Mehmet Toner ile birlikte yine Harvard-MIT’den sağlık teknolojileri alanındaki çalışmaları ile bilinen Harvard & MIT Profesörü Prof. Sangeeta N. Bhatia, Harvard’dan genetik üzerine çalışmaları ile tanınan Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil yer alıyor.

İş dünyasından ulusal ve uluslararası olarak katılımcılar arasında Kidzania Global Eğitim Direktörü Prof. Dr. Ger Graus OBE, YGA Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman ve HBR Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan yer alırken spor dünyasından ise Olimpiyat Şampiyonu Mete Gazoz, Olimpik Okçu ve Antrenör Yasemin Ecem Anagöz, Olimpik Okçu ve Antrenör Göktuğ Ergin yer alıyor.

Teknoloji alanındaki konuşmacılar ise  Google Maps Kurucusu ve Paydaşı Lars Rasmussen ve Facebook Orta Doğu, Afrika and Turkey Başkan Yardımcısı Derya Martaş. Sanat, kültür ve siyaset alanındaki konuşmacılar ise Çellist Jamal Aliyev, Piyanist & Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı, iLoF Kurucusu Luis Valente, Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosu Kenan Poleo, Healthyfoodbreak Kurucusu Sezin Güleryüz Pasoğlu, IKSV Alt Kat Yöneticisi Elif Obdan, Beatz by Girlz Türkiye Kurucusu Beril Sarıaltun, ve Gamze Cizreli yer alıyor.

Facebook Yorumları

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.