1. Anasayfa
  2. Haberler

Sınıf Öğretmenleri 2. Paylaşım Zirvesi Ankara’da!

Sınıf Öğretmenleri 2. Paylaşım Zirvesi Ankara’da!
0

Sevgili okurlar geçen yıl itibariyle Türkiye’de ilk olarak organize edilen Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi’nin bu yıl ikincisi düzenleniyor. Geçen yıl İstanbul FMV Işık Okulları’nda düzenlediğimiz bu değerli zirvede ben de yerimi almıştım. Oldukça verimli ve keyifli geçen bu zirvenin ikincisi bu yıl Ankara’da! Bu yıl adresimiz Ankara/Maya Okulları!

EI3pKS WsAIJNAF | Eğitim Her Yerde

Paylaşım Zirvesi komitesinden Burcu YENİCELİ Hanım’ın sizlere bir çağrısı var.

Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi Sınıf öğretmenleri ailesi olarak 2. Zirve için 14 Aralık 2019 Cumartesi günü Ankara MAYA Okulları/ İncek Kampüsünde buluşuyoruz.

Mesleki tecrübelerin, pedagojik yorumların, ders içi ve ders dışı uygulamaların, atölyelerin paylaşılacağı bu organizasyonda sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

“Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi” adını verdiğimiz bu oluşumun önemsediğimiz amacı sınıf öğretmenleri arasında bağlılığı arttırmak ve yarattıkları farkı diğer  meslektaşlarıyla paylaşarak onlara ilham olmalarına olanak sağlamaktır.

Zirveye katılım için www.paylasimzirvesi.org adresinden başvuru yapılmaktadır.

77072431 2751250334927283 7008739981090881536 o | Eğitim Her Yerde

Atölye ve program detaylarına instagram/paylasimzirvesi hesabından görebilir, kayıt ile ilgili detaylara

http://www.paylasimzirvesi.org/sinif-ogretmenligi/kurumsal/basvuru-odemeleri-hakkinda-2.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Kübra Burcu YENİCELİ

0 (533) 392 3606

Facebook Yorumları

Tolga Yazıcı, 1992 yılında İstanbul'un Fatih ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da kolejde tamamlamıştır, lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanında tamamlamıştır. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi & İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji iş birliği ile gerçekleştirilen Sınıf Öğretmenliği Gelişim Programı’nı 2015-2017 arasında uzmanlık ünvanıyla bitirimiştir. Yüksek lisansını İstanbul Aydın Üniversitesi' İlköğretim Sınıf Öğretmenliği Programı üzerine yapan Yazıcı, “Yankılı Okuma (Eko Okuma) Stratejisinin Kullanımının İlkokul 3. Sınıf Öğrencilerinin Okuma Düzeyini Geliştirmeye Etkisi” adlı çalışması ile mezun olmuştur. 2014 yılından itibaren özel bir eğitim kurumunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmakta ve 2020'den itibaren Eğitim Yöneticileri Uzmanları Derneği (EYUDER) çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük akredite programı olan Geleceğin Okulu Akreditasyon Programı'nda İstanbul İl Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Kolektif yazar grubuyla yazdığı STEM Eğitimi Uygulamaları-I, Eğitim Her Yerde Seçkileri adlı kitapları ve çeşitli bloglarda yayımlanan birçok makalesi bulunmaktadır. Birçok zirve ve ulusal/uluslararası konferansta yer almış, sempozyum ve çalıştaylarda görev almıştır. Çalışma alanları STEM, P4C, öğretmen eğitimi ve proje çalışmaları şeklindedir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Yorumunuz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.