Sınıf Öğretmenleri 2. Paylaşım Zirvesi Ankara’da!

Sevgili okurlar geçen yıl itibariyle Türkiye’de ilk olarak organize edilen Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi’nin bu yıl ikincisi düzenleniyor. Geçen yıl İstanbul FMV Işık Okulları’nda düzenlediğimiz bu değerli zirvede ben de yerimi almıştım. Oldukça verimli ve keyifli geçen bu zirvenin ikincisi bu yıl Ankara’da! Bu yıl adresimiz Ankara/Maya Okulları!

Paylaşım Zirvesi komitesinden Burcu YENİCELİ Hanım’ın sizlere bir çağrısı var.

Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi Sınıf öğretmenleri ailesi olarak 2. Zirve için 14 Aralık 2019 Cumartesi günü Ankara MAYA Okulları/ İncek Kampüsünde buluşuyoruz.

Mesleki tecrübelerin, pedagojik yorumların, ders içi ve ders dışı uygulamaların, atölyelerin paylaşılacağı bu organizasyonda sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

“Sınıf Öğretmenleri Paylaşım Zirvesi” adını verdiğimiz bu oluşumun önemsediğimiz amacı sınıf öğretmenleri arasında bağlılığı arttırmak ve yarattıkları farkı diğer  meslektaşlarıyla paylaşarak onlara ilham olmalarına olanak sağlamaktır.

Zirveye katılım için www.paylasimzirvesi.org adresinden başvuru yapılmaktadır.

Atölye ve program detaylarına instagram/paylasimzirvesi hesabından görebilir, kayıt ile ilgili detaylara

http://www.paylasimzirvesi.org/sinif-ogretmenligi/kurumsal/basvuru-odemeleri-hakkinda-2.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Kübra Burcu YENİCELİ

0 (533) 392 3606

Facebook Yorumları
Tolga YAZICI
Tolga YAZICI hakkında 39 makale
1992 yılında İstanbul/Fatih’te doğmuştur aslen Giresunludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da kolejde tamamlamıştır. Lisans eğitimini burslu olarak İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü 2014 yılında tamamlamıştır. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi (BÜYEM) Sınıf Öğretmenliği Gelişim Programı’na katılmış 2017 yılının aralık ayında uzmanlık belgesini alarak mezun olmuştur. 2016 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İlköğretim Sınıf Öğretmenliği Tezli Yüksek Lisans programına başlamış “Yankılı Okuma (Eko Okuma) Stratejisinin Kullanımının İlkokul Üçüncü Sınıf Öğrencilerinde Okuma Düzeyini Geliştirmeye Etkisi” adlı çalışması ile 2019 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında özel bir eğitim kurumunda Sınıf Öğretmeni olarak görev almaya başlamış 5 yıl bu görevi sürdürdükten sonra İlkokul Müdür Yardımcılığı pozisyonuna terfi etmiştir, halen görevine devam etmektedir. Kolektif yazar grubuyla yazdığı Eğitim Her Yerde Seçkileri adlı bir kitabı, eğitsel içerikli birçok makale yayını, kendi yazdığı ve yayımladığı ders planları bulunmaktadır. Birçok zirve ve ulusal/uluslararası konferansta yer almış, sempozyum ve çalıştaylarda görev almıştır. Çalışma alanları STEM, 21.yy. Becerileri, Çocuklar İçin Felsefe, Öğretmen Eğitimi ve proje çalışmaları şeklindedir.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.