GriCeviz – Beyni Güçlendirmenin En Eğlenceli Yolu

Türkiye’nin ilk yerli bilişsel beceri ve zihinsel gelişim platformu GriCeviz, Google Play ve AppStore’da!

Güçlü ve zinde bir beyne sahip olmak isteyen her yaştan kullanıcıya eğlenceli bir şekilde kendini geliştirme olanağı sunan GriCeviz, öğrenme ve seviye belirlemenin yapay zekâ algoritmalarıyla desteklendiği dünyadaki ilk bilişsel oyun uygulamasıdır.

Bilişsel becerilerin değerlendirilmesine, üstünlüklerin ve eksikliklerin tespit edilmesine kılavuzluk eden bir platform olan GriCeviz, 6 kategorideki (Sözel, Sayısal, Görsel, Mantık, Hafıza ve Dikkat) 24 farklı oyundan oluşur. Platforma ilk girişlerinde kullanıcılara uygulanan başlangıç testi aracılığıyla Beyin Performans Skoru (BPS) hesaplanır ve kişiye özel bir egzersiz programı hazırlanır. GriCeviz, sahip olduğu makine öğrenme algoritmasıyla zaman içinde kullanıcıların deneyimlerinden öğrenerek kendini ve kullanıcıyı geliştirmeye devam eder. Her yaştan ve eğitim düzeyinden kullanıcının yararlanabileceği GriCeviz platformu, çocukların akıl ve zekâ oyunlarıyla; zihinsel yeteneklerinin geliştirilmesinde ve hangi alanlarda daha iyi olduklarının anlaşılmasında önemli bir yardımcı görevi görür.

GriCeviz problem çözme, hızlı ve doğru düşünme, doğru karar verme gibi konularda kendini geliştirmek isteyen bireysel kullanıcıların yanı sıra öğrencilerini bu alanlarda geliştirmek isteyen okullara ve çalışanlarının bireysel niteliklerini değerlendirmek ve geliştirmek isteyen kurumlara yönelik çözümler de içerir. Ayrıca sahip olduğu gelişmiş yönetim paneli sayesinde kullanıcıların performansları ve gelişim süreçleri detaylı rapor seçenekleriyle izlenir.

Türkiye Zeka Vakfı Başkanı Emrehan Halıcı’nın, 40 yılı aşkın süredir hazırladığı Akıl Oyunları soruları ve zekâ yarışmalarından edindiği deneyimler ışığında ODTÜ Teknokent Halıcı Yazılımevi’nde geliştirilen GriCeviz projesinde; bilgisayar bilimleri, yazılım ve zekâ alanlarında çalışan bilim insanları, mühendisler, psikologlar, eğitimciler ve zeka oyunları yarışmalarında üstün başarı göstermiş yarışmacılardan oluşan geniş bir ekibin emekleri bulunuyor.

İngilizce versiyonu Brainquire (www.brainquire.com) adıyla tüm dünyada duyurulan GriCeviz’i Google Play ve AppStore aracılığı ile indirebilir ve hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için www.griceviz.com adresini inceleyebilir ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

Facebook Yorumları

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.